MENU
⌘ O nás

„S 20 ročnou tradíciou a skúsenosťami vám Cyklobelo predáva či servisuje starostlivo vyberané bicykle a komponenty. Servis zabezpečuje náš profesionálny tím školených odborníkov, ktorí sa bicyklom venujú nielen v práci, ale aj vo svojom voľnom čase ako bikeri.“

1. Bicykle

Široká ponuka značiek a typov bicyklov

Zjazduješ, chodíš po horách, cestách alebo si bike iba rekreačne užívaš? Viac ako 2 000 kusov bicyklov čaká na teba priamo v našom sklade či predajni a ešte viac je na ceste. Ak potrebuješ pomoc s výberom, náš tím ti vždy ochotne poradí. Prídi nás navštíviť alebo sa pozri do nášho e-shopu!

BICYKLE NA E-SHOPE →
KDE NÁS NÁJDETE? ↓
2. Outdoor

Prídite si k nám vyskúšať kvalitné outdoorové oblečenie či doplnky!

Priamo na predajni Vám ponúkame spoľahlivé oblečenie do prírody aj mesta. Doplnky ku bicyklom alebo ďalším outdoorovým športom sú samozrejmosť. Stačí si len vybrať z našich kvalitne vyberaných zásob!

3. Servis

Servisujeme, montujeme, nastavujeme.
Prehliadky aj nezakúpených bicyklov!

V čo najkratšom čase ✓, kvalitne ✓ a lacno ✓. O bicykle sa profesionálne postaráme, aby vám vydržali čo najdlhšie. Vy si potom môžete bezproblémovo užívať jazdu.
Doneste si bicykel priamo do predajne s možnosťou parkovania (príjazd okolo policajtov alebo okolo Obch. Akad.)

✓ Garančná prehliadka u nás zakúpených bicyklov na 2 mesiace.

icons-1
icons-2
icons-3
icons-4-1
4. Ďalšie športy

V zime sa staráme aj o lyžiarske, snowboardové a bežkárske vybavenie

Počas zimnej sezóny montujeme viazania lyží snowboardov a bežiek, servisujeme  sklznice, hrany a kontrolujeme ich stav pre váš bezproblémový športový zážitok. V tomto odobí vám ponúkame okrem servisu a poradenstva aj zimné doplnky.

 Galéria našej predajne
Neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť na predajni/servise!

Radi Vám pomôžeme! V prípade, že potrebujete urgentnú konzultáciu, môžete nám zavolať na našu infolinku: ℡ +421 42 4324681.
Konzultácie, predaj aj servis vám zabezpečíme cez pracovné dni v čase 9:00―17:00 a v sobotu 09:00―12:00. V nedeľu bicyklujeme.

Kde nás nájdete?

Predajňa a servis Cyklobelo sa nachádza v Považskej Bystrici, na ulici M. R. Štefánika 149.
Ak k nám chcete priniesť bicykel, máte možnosť parkovania vzadu za predajňou (príjazd od Polície alebo Obchodnej Akadémie).